Bijcie Masterczułki

„Bijcie Masterczułki” to jeden z najpopularniejszych cytatów pochodzących z nagrań publikowanych w sieci pod zbiorczą nazwą Ventrilo Busters. Okrzyk prawdopodobnie oznaczał polecenie ataku na gracza posługującego się pseudonimem Masterczułki w komputerowym mmorpg Tibia.

 

Od 2009 roku nagranie zostało odtworzone ponad 1400000 razy, a tekst „Bijcie Masterczułki” na stałe wszedł so słownika internetowych graczy jako z definicji bezsensowna odpowiedź niemal na każde możliwe pytanie: „Jaki jest sens tego wykopu? „bijcie masterczułki!”.

 

Cytat „Bijcie Masterczułki” pochodzi z opublikowanego 16.08.2009 r. nagrania Ventrilo Busters – Tibia Rulez. Nagrania z serii Ventrilo Busters były publikowane na przez Pawła Mlekickiego w 2009 roku, a jedno nagranie również w 2011 r.

 

Według opisów publikowanych przez Pawła Mlekickiego nagrania były tworzone przez grupę znajomych, którzy żartowali z graczy korzystających z programu do porozumiewania się na czacie głosowym Ventrilo. Wypowiedzi graczy były nagrywane, a następnie wielokrotnie odtwarzane na czacie, dzięki czemu autorom żartu udawało się wyprowadzić niektórych graczy z równowagi, co jak zaznaczył Mlekicki było ich celem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona www