Miota nim jak szatan

“Miota nim jak szatan” to cytat z wypowiedzi księdza Piotra Natanka. Posłużył się nim autor nagrania, na którym transportująca sportowy samochód laweta wpada w poślizg podczas przejazdu autostradą i ostatecznie gubi swój ładunek.

Cytat jest zwykle wykorzystywany kiedy autor memu chce podkreślić czyjąć niestabilność lub gwałtowany charakter sytuacji.

Nagranie po raz pierwszy zostało opublikowane na początku czerwca 2010 r. Zainteresowani sportami samochodowymi Internauci rozpoznali w przewożonym samochodzie sportowe BMW E36, którego właścicielem jest polski drifter “Musk”. W trakcie wypadku Musk był w drodze na zawody w Sosnowcu.

Wielu Internautów uważało, że kierowca lawety próbował nią driftować i w ten sposób doprowadził do wypadku. W odpowiedzi sportowiec opublikował nagranie, na którym dokładnie opisuje całe wydarzenie.

Jestem głupi ale nie aż tak, żeby próbować driftów z lawetą. Popełniłem błąd i potrafię się do niego przyznać. Za słabo dociążyłem hak i mimo, że jechałem wolno / z normalną prędkością jak dla auta z lawetą a dużo wolniej niż jeździłem Dodge’m z lawetą to widocznie o 10km/h za dużo. (…) Wcale nie jechałem szybko i nie odstawiałem driftów z lawetą. W kombiaku miałem z tyłu 18″ i nie mogłem zbyt głęboko wjechać driftowozem na lawetę. Był za mały nacisk na hak i jadąc z górki to laweta przejęła kontrolę nad wszystkim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona www