Agent Tomek

agent3

Agent Tomek to pseudonim jaki nadały media Tomaszowi Kaczmarkowi – funkcjonariuszowi policji oraz CBA. Kaczmarek najbardziej znany jest z trzech spraw, w których działając pod przykrywką i podając się za bogatego biznesmena miał udowodnić działanie niezgodne z prawem posłance Platformy Obywatelskiej Beacie Sawickie, prawniczce i aktorce Weronice Marczuk oraz Jolancie Kwaśniewskiej.

 

Tomasz Kaczmarek zasłynął z niestandardowych metod prowadzenia śledztwa. Zarzucano mu działanie nieetyczne i niezgodne z prawem, miał między innymi uwodzić kobiety, w sprawie, których prowadził dochodzenia. Upublicznienie wybryków agenta 2 2010 r. doprowadziło do powstania szeregu grafik, które łączył wizerunek Kaczmarka oraz podpisy związane z jego nieortodoksyjnymi metodami śledczymi i hulaszczym trybem życia.

 

Po zakończeniu kariery w policji i CBA, Kaczmarek został między innymi posłem na sejm RP z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. W 2014 roku został zawieszony w prawach członka partii po ujawnieniu, że groził pobiciem mężowi swojej kochanki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona www