Polskie modelki w Dubaju

modelki1

W marcu 2015 roku serwis Tag The Sponsor opublikował zapisy rozmów z agentami popularnych na Instagramie fotomodelek. Autorzy serwisu podawali się za przedstawicieli bogatych biznesmenów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, wśród których miał być również członek rodziny królewskiej.

Jednymi z głównych bohaterek afery były polskie modelki, które podobno zgodziły się na udział w wyjeździe. Podczas imprezy modelki miały świadczyć odpłatne usługi seksualne obejmujące między innymi koprofilię. W zamian każda z nich miała otrzymać honorarium w wysokości od 15 do 25 tys. dolarów.

Większość memów internetowych oscyluje wokół najbardziej kontrowersyjnego wątku afery, czyli koprofilię. Modelki zostały okreśłone “gównojadami”, a memy i treści związane z wydarzeniem można znaleźć między innymi w serwisie Wykop.pl pod tagiem #gównoafera.

Poza zdjęciami modelek opatrzonymi podpisami, których treść najczęściej stanowią gry słowne związane z odchodami, w sieci można znaleźć również piosenkę, która w mocnych słowach piętnuje ich zachowanie.

Prowokacja miała za zadanie pokazać, że młode kobiety lansujące na łamach Instagramu i innych mediów społęcznościowych wystawny styl życia, tak naprawdę często niewiele różnią się od prostytutek.

Według autorów prowokacji modelki zawiniły przede wszystkim zakłamaniem, które może wprowadzić w błąd młode, zapatrzone w nie osoby. Tymaczasem wszystkie drogie rzeczy i wystawne wycieczki, którymi chwalą się bohaterki afery nie zostały zdobyte dzięki ciężkiej pracy.

W związku z działaniami podejmowanymi przez kancelarię prawną reprezentującą modelki wiele treści związanych z aferą zniknęło z sieci. Lista osób, które miały się zgodzić na udział w orgii wciąż jest jednak dostępna w Internecie.

http://genius.com/5023050/Popek-ballada-o-modelkach-gownojadach/Pojechay-modelki-do-arabskich-krajow-na-jachcie-u-szejka-najady-sie-kau-gownem-juz-jebie-w-caym-dubaju-koprofilia-w-najlepszym-wydaniu-za-25-tysiecy-dolarow

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona www