Katarzyna Waśniewska – mama Madzi

mama6

Katarzyna Waśniewska znana również jako mama Madzi, w styczniu 2012 r., razem z mężem zgłosiła porwanie niemowlęcia – tytułowej Madzi.

Po zorganizowanej na szeroką skalę i bardzo medialnej akcji poszukiwawczej okazało się jednak, że kobieta doskonale zdawała sobie sprawę z tego co stało się z jej córką.

Dziecko, prawdopodobnie celowo zostało upuszczone przez matkę i zginęło po uderzeniu głową o wysoki prób. Następnie Katarzyna Waśniewska ukryła ciało, upozorowała porwanie i poinformowała o nim media.

Memy wyśmiewają między innymi wymówki jakimi próbowała tłumaczyć się kobieta (śliski kocyk +10 do obrażeń) oraz wykorzystują kontrast pomiędzy tematami związanymi z macieżyństwem, a postacią matki zabijającej swoje dziecko. Oddzielną grupę stanowią memy, których autorzy ubolewają nad zbyt dużą obecnością Katarzyny Waśniewskiej w mediach. Uznają również, że jest to temat zastępczy, mający odwrócić uwagę społeczeństwa od kwestii ekonomicznych i afer politycznych.

Po wyjściu prawdy na jaw kobieta nadal próbowała kłamać. Twierdziłą między innymi, że winę za śmierć jej córki ponosi śliski kocyk, który również pojawia się na niektórych memach.
Uwagę mediów dodatkowo przyciągało jej niefrasobliwe zachowanie. Katarzyna Waśniewska chętnie udzielała wywiadów i pozowała do zdjęć.

Dużą popularnością w Internecie cieszyło się opublikowane na okładce „Super Expressu” zdjęcie Waśniewskiej na koniu, w stroju bikini z podpisem „teraz mam czas na swoje pasje”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona www