Hardkorowy Koksu

Hardkorowy Koksu to pseudonim, pod którym znany jest Robert Burneika, kulturysta litewskiego pochodzenia, mieszkający w USA. Burneika stał się znany dzięki publikowanym w sieci nagraniom. Wykorzystywał je między innymi do wypromowania odżywek Double Blast i Rocket Fuel.

Zarówno nazwy reklamowanych produktów jak i inne cytaty z nagrań oraz sama postać Hardkorowego Koska stały się niezwykle popularne w sieci, a także poza nią.

Nagrania, dzięki którym Hardkorowy Koksu zyskał popularność, po raz pierwszy opublikowano pod koniec 2010 r. Ich popularność wynika przede wszystkim z charakterystycznego akcentu i sposobu wysławiania się Burneiki.

Wśród cytatów, które najczęściej są wykorzystywane w codziennym języku oraz memach internetowych znajdują się: „Nie ma lipy”, „Stejki a nie jakieś kanapeczki”, „Siła!” “Rocket Fuel” oraz “Double Blast”.

Dzięki wiralowej popularnośći nagrań i memom internetowym, które powstały po ich opublikowaniu Burneika stał się rozpoznawany i obecny w mediach głównego nurtu.

Pojawił się między innymi na gali MMA Attack 3 w Katowicach transmitowanej przez telewizję Polsat. W pierwszej walce Burneika pokonał Dawida Ozdobę. W drugim starciu wygrał z Marcinem Najmanem. Kulturysta wystąpił również w programie Kuby Wojewódzkiego.

<iframe width=”854″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/UFh3eAh2mzU” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona www