Dowcipy Karola Strasburgera

karol18rzykłady wykorzystania memu można również znaleźć pod nazwami Suchy Karol, Suchary Karola Strasburgera oraz innymi kombinacjami słowa suchar i nazwiska prezentera Familiady.

Pod tymi nazwami znane są dowcipy opowiadane przez Karola Strasburgera podczas wprowdzenia do kolejnych odcinków teleturnieju Familiada. Zdaniem autorów memu żarty są wybitnie nieśmieszne, czyli suche lub tak kiepskie, że przekroczyły masę krytyczną i ponownie stały się zabawne.

Mem najczęściej przebiera formę grafiki prezentującej Karola Straburgera, której podpis stanowi treść słabego dowcipu. Wiele, jeżeli nie większość dowcipów nie pochodzi jednak z teleturnieju. Dzięki memowi prezenter stał się symbolem kiepskich, lub tak słabych, że aż śmiesznych dowcipów.

Sam Karol Strasburger w udzielanych wywiadach zapewnia, że zdaje sobie sprawę z tego jak odbierane są jego dowcipy. Zaznacza jednak, że pomimo powszechnego uznawania ich za mało śmieszne, wciąż jest proszony o opowiadanie kolejnych dowcipów.

Pierwszy dowcip w familiadzie padł z ust Karola Strasburgera prawdopodobnie podczas ocinka specjalnego z 1995 r. w którym zmierzyły się drużyny rajdowców i policjantów.

strasburger

Dowcipy, które Karol Strasburger opowiadal w trakcie Familiady można znaleźć w różnych miejscach w sieci, między innymi w poświęconej im kategorii na Nonsensopedii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Strona www